Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

Plano 45 - 500W grzejnik hybrydowy

Plano 45

Nowy

Gdy pożądany poziom komfortu zostanie osiągnięty i warunki temperatury na to pozwalają, moc elektryczna zmniejsza się automatycznie, odłączając konwekcję, a dzięki promieniowaniu podczerwieni utrzymuje żądany poziom ciepła, a tym samym optymalizując zużycie energii. W trybie podczerwieni maksymalny pobór mocy to zaledwie 220W.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

950,00 zł

Więcej informacji

Opływowy, elegancki, ultra płaski design. Cały komfort nowoczesnego domu w grubości zaledwie 5cm.

Grzejnik elektryczny PLANO posiada specjalną technologię HYBRYDOWĄ: dwa różne systemy grzewcze zintegrowane w jednym urządzeniu.

◌ Ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym - Duża powierzchnia przednia jest równomiernie ogrzewana i promieniuje przyjemną podczerwienią , która ogrzewa wszystkie elementy w pokoju, tak jak promienie słońca.

◌ Ogrzewanie konwekcyjne - W zimnym klimacie, gdzie wymagana jest większa moc grzewcza, aby szybko osiągnąć pożądaną temperaturę uruchamiany jest wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewniający dodatkowe ciepło za pomocą konwekcji.

Efektem tego jest ciągła, równa emisja ciepła, która tworzy przyjemne, przytulne wrażenie, bez przeciągów i cyrkulacji powietrza.

NAJWAŻNIEJSZĄ ZALETĄ GRZEJNIKÓW PLANO JEST PŁYNNE DOSTOSOWANIE MOCY GRZEJNIKA DO TEMPERATURY OTOCZENIA.

Gdy pożądany poziom komfortu zostanie osiągnięty i warunki temperatury na to pozwalają, moc elektryczna zmniejsza się automatycznie, odłączając konwekcję, a dzięki promieniowaniu podczerwieni utrzymuje żądany poziom ciepła, a tym samym optymalizując zużycie energii. W trybie podczerwieni maksymalny pobór mocy to zaledwie 220W.
Ponadto każdy grzejniki hybrydowy PLANO jest wyposażony w programator, a dzięki pilotowi Zefiro (kupowany osobno), można ustawić działanie każdego grzejnika hybrydowego PLANO na każdy dzień tygodnia w celu uzyskania dodatkowej oszczędności energii.

PLANO są dostępne w 3 wersjach:
Plano 45, 500 W (pomieszczenie do 6-8 m2);
Plano 65, 800 W (pomieszczenie do 11-13 m2),
Plano 95, 1300 W (pomieszczenie do 16-20 m2).

Kolor: Biały
Moc: 500 W
Termostat wysokiej dokładności
Idealny w pomieszczeniach do 6-8 m2

  • Moc grzewcza 500
  • Szerokość 45
  • Wysokość 60
  • Grubość 5
  • Waga 7
  • Napięcie 230 V
  • Montaż Ściana
  • Ochrona przed zamarzaniem Tak 7°C
  • Stopień ochrony IP24

Tryby pracy:

KOMFORT: odpowiada ustawieniom termostatu
ECO: zmniejsza temperaturę o 3,5°C  względem ustawień na termostacie
FROST FREE: funkcja przeciwzamrożeniowa 7°C
STAND-BY: wyłącza elementy grzejne - nie wyłącza urządzenia
Urządzenie jest w trybie program, który ma osobne ustawienia na każdy dzień tygodnia, ten tryb jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem pilota Zefiro (opcja)

JAK DZIAŁA PLANO I DEKO
Są one wyposażone w elektroniczny układ sterowania wielofunkcyjnego, które umożliwia precyzyjne ustawienia komfortu dla każdego pomieszczenia. To sprawia, że ten system grzewczy, może spełnić wszelkie potrzeby ogrzewania w jednym pomieszczeniu lub w różnych strefach domu.

PROGRAMOWANIE DLA MAXIMUM OSZCZĘDNOŚCI ENERGII.
PLANO i DEKO można zaprogramować, aby automatycznie dostosować temperaturę w każdym pokoju, by dopasować się do stylu życia ludzi, którzy go używają w każdej godzinie na dobę, 7 dni w tygodniu.
Pilot ZEFIRO (kupowany osobno) umożliwia zaprogramowanie każdej jednostki Plano i DEKO zainstalowany w domu: jeden pilot do zaprogramowania każdego pojedynczego grzejnika.
Ustawienie programu w każdym grzejniku hybrydowym na każdy dzień tygodnia jest kluczem, aby osiągnąć prawdziwe oszczędności na rachunku za energię elektryczną.